У місті Вознесенську відбулося засідання Секції Асоціації міст України з питань охорони здоров’я
- Published in Архівні новини
- Hits: 1593
- Друк , E-mail
10-11 лютого 2011 року у місті Вознесенску Миколаївської області в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та законних інтересів місцевого самоврядування в Україні» «ДІАЛОГ», який фінансується Агенством США з міжнародного розвитку, Асоціація міст України провела засідання Секції з питань охорони здоров’я.
У засіданні Секції АМУ, метою якого було визначення проблем здоров'я та шляхів їх вирішення для підготовки паспорта галузі «Охорона здоров'я», взяли участь працівники охороні здоров'я з багатьох міст України – Харкова, Запоріжжя, Луцька, Миколаєва, Одеси, Житомира, Первомайська, Івано-Франківська, та інших. Херсонську делегацію, в числі якої був і головний лікар міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних Леонід Ремига, очолив начальник управління охорони здоров'я Херсонської міської ради Микола Гайдученко.
У ході роботи Секції були обговорені такі питання, як шляхи реформування і проблеми фінансування системи охорони здоров'я, можливості залучення додаткових джерел фінансування, оптимізація системи закладів охорони здоров'я на місцевому рівні, створення і діяльность установ сімейної медицини та «лікарняних кас», впровадження інформаційних технологій в галузь охорони здоров'я та багато інших.
Варто уточнити, що впровадження чотирирічного проекту, спрямованого на реформування системи місцевого самоврядування «ДІАЛОГ» Асоціація міст України розпочала з червня 2010 року. Проект реалізовується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Мета ДІАЛОГ – прискорення процесу децентралізації в Україні. Проект покликаний створити і розширити сприятливе середовище для проведення реформ системи місцевого самоврядування, забезпечити широку підтримку процесу децентралізації з боку публічних службовців, організацій громадянського суспільства, широкої громадськості.
Серед завдань проекту ДІАЛОГ:
- Створення сприятливого правового поля для ефективного і прозорого місцевого самоврядування.
- Проведення ефективного політичного діалогу органів місцевого самоврядування з їх партнерами на національному та регіональному рівнях.
- Збільшення суспільної підтримки реформ системи місцевого самоврядування.
- Підвищення рівня правової культури та ефективності діяльності органів місцевого самоврядування.