Жіноча консультація

 

Жіноча консультація КНП « Херсонська міська клінічна  лікарня ім. А. О. Тропіних» працює за принципом дільничного з наданням амбулаторної гінекологічної і акушерської допомоги жіночому населенню.

В роботі використовуються нові методики та сучасні технології діагностики та лікування різних гінекологічних захворювань і ускладнень, пов'язаних з перебігом вагітності і післяпологовим періодом.

В жіночій консультації ведеться спеціалізований прийом з питань планування сім'ї, лікування безпліддя, невиношування вагітності, гінекологічної ендокринології, патології шийки матки, патології клімаксу, питань дитячої та підліткової гінекології.

 

Основними завданнями жіночої консультації є:


- диспансеризація вагітних, профілактика патології вагітності та післяпологового періоду;
- своєчасне виявлення та лікування гінекологічних захворювань;
- диспансеризація жінок з хронічною патологією;
- проведення онкологічних профілактичних оглядів з обов'язковим цитологічним дослідженням;
- рання діагностика і лікування захворювань шийки матки (проведення кольпоскопії, використання методу кріодеструкції рідким азотом);
- консультування і лікування подружніх пар з порушеннями репродуктивного здоров'я;
- робота з профілактики соціально-небезпечних захворювань: ВІЛ, гепатити, туберкульоз, хвороби, що передаються статевим шляхом.

 

Акушери-гінекологи, які ведуть прийом, працюють з питань контрацепції, попередження абортів, підготовці жінки до настання вагітності, профілактики ускладнень вагітності, ведення вагітності, підготовки вагітної та її сім'ї до пологів, пропаганді грудного вигодовування.

Робота консультації здійснюється в тісному контакті з клінічною лабораторією лікарні, де виконуються біохімічні, загальноклінічні, мікробіологічні, гематологічні лабораторні дослідження.

На базі жіночої консультації функціонує «Школа відповідального батьківства» для психофізичної підготовки до пологів, материнства, грудного вигодовування.

 
Прийом фахівцями ведеться у зручному для пацієнток графіку: 6 днів в тиждень, з 8.00 до 14.00.Завідуюча жіночою консультацією
лікар акушер-гінеколог І  категорії
Тищенко Оксана Володимирівна.

Телефони реєстратури:   (095) 434-04-35

Про лікарню

Стаціонарна служба