Дорослі поліклініки

 

 

Поліклініка №1

 

 Поліклініка №1

 

з/п

 

ПІБ

Посада

каб

Понеділок

29.06.2020

 

Вівторок

30.06.2020

 

Середа

01.06.2020

 

Четвер

02.06.2020

 

П`ятниця

03.06.2020

Субота

04.06.2020

 

                             ПМД №1

1

Авгайтіс Сергій

Сергійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

322

-

 

 

 

 

 

2

Бондаренко Марина Віталіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

311

-

 

 

 

 

 

3

Ворко

Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

324

-

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

 

4

Антонюк

Валентина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

315

-

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

 

5

Зімін

Юрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

 

307

-

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

 

6

Нахаба

Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

326

-

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

 

7

Нетеса Ірина

Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

304

-

          -

 

 

 

 

8

Халявка Ірина

Олександрівна

 

 

Лікар загальної практики-сімейної медицини

305

-

лікарняний лист

 

 

 

 

9

Потьомкін

Віктор Володимирович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

319

-

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

 

10

Костенко

Лариса Миколаївна

Завідувачка  ПМД №1

312

-

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

 

11

Спіцин

Олександр Костянтинович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

24

-

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

8.00-13.00

12

Білявська Олена Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

306

-

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

 

13

Іващенко Анастасія Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

303

-

-

 

 

 

 

14

Гаврилюк Вєроніка Василівна

Лікар-терапевт дільнич.

11

-

курси

 

 

 

 

15

Сокрушаєва Галина Іванівна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

23

-

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

 

16

Новіков Павло

Миколайович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

322

-

13.00-16.00

8.00-13.00

13.00-16.00

8.00-13.00

 

 

Відділення ПМД-№3

1.

Паламарчук Віктор

Володимирович

завідуючий

відділенням

4

-

8.00 – 12.00

Приозерне

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

8.00 – 12.00

2.

Тайстра

Оксана  Олексіївна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

-

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

 

3.

Непомняша Оксана

Володимирівна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

-

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

4.

Вербицький

Олексій  Петрович

лікар загальної практики-сімейний лікар

2

-

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

8.00 – 12.00

5.

 

 

Калмиков

Віктор  Парменович

 

 

 

лікар загальної практики-сімейний лікар

2

 

 

-

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

Приозерне

8.00 – 12.00

 

Хірургічне відділення

1

Чумарін Кирило

Олександрович

лікар-хірург

22

-

міськвоєнкомат

 

 

 

 

2

Савчук Анатолій

Миколайович

Лікар-хірург

21

-

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-13.00

3

Ботвінов Євген

Юрійович

лікар - хірург

21

-

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

4

Пшеничний Юрій

Афанасійович

лікар ортопед-

травматолог

18

-

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

5

Пивовар Дмитро

Віталійович

лікар-

55

-

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

6

Муренець Едуард

Владиславович

Лікар-уролог

50

-

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

-

 

Отоларінгологічне відділення-

1.

Матяшова

Наталія Василівна

Лікар-отоляринголог

316

 

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

2.

Ільїна Людмила

Миколаївна

 

 

Лікар-отоларинголог

310

 

8.00-14.00

 

 

 

 

3.

Терпак  Петро

Михайлович

 

 

Лікар-отоларинголог

 

310

 

10.00-16.00

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

 

4.

Слушаєв Володимир

Ілліч

Лікар-отоларинголог

 

46

-

-

-

-

-

8.00-13.00

 

 

Неврологічне відділення

 

-

 

 

 

 

-

1.

Березняков Олег

Семенович

Лікар-невропатолог

313

-

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

2

Литвиненко Олена

Вікторівна

Лікар-невропатолог

309

-

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

10.00-16.00

-

3.

Іваницький Павло

Петрович

Лікар-невропатолог

309

-

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-14.00

-

4

Плохута  Л.В.

Лікар-невропатолог

309

-

-

-

-

-

 

 

 

 

Офтальмологічне відділення

 

1.

Воробьйова Наталія

Іванівна

лікар-офтальмолог

314

 

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

3.

Берьозова Людмила

Петрівна

Лікар-офтальмолог

317

 

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

 

Консультативне відділення

1.

Соколова Алла

Петрівна

 

Лікар-інфекціоніст

318

 

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

2.

Бондаренко

Тетяна Михайлівна

 

Зав.консультат.

поліклінікою

302

 

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-13.00

5.

Рудченко

Ірина Андріївна

 

Лікар-ревматолог

27

 

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

6.

Чайковська Ірина

Сергіївна

 

лікар-ендокринолог

308

 

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

7.

Шабельникова

Людмила Миколаївна

 

Лікар-терапевт

27

 

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

8.

Зирівна   Тетяна

Завенівна

 

Лікар-

пуль монолог

33

 

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

 

4.

Любаєва

Валентина Михайлівна

 

Лікар-кардіолог

8

 

8.00-12.00

10.00-16.00

8.00-12.00

8.00-14.00

 

 

Поліклініка №2

 

Поліклініка №2

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ каб

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Суб

29.06.2020

30.06.2020

01.07.2020

02.07.2020

03.07.2020

04.07.2020

 

ПМД № 2

 

Юрків Світлана Михайлівна

сімейний лікар

318

-

08:00-15:00

08:00-15:00

08:00-15:00

08:00-13:00

-

 

Шмиголь Василь Павлович

терапевт дільничний

313

-

08:00-12:00

-

-

-

-

      

Ріцик Анатолій Ойратович

терапевт дільничний

313

-

-

-

-

08:00-13:00

-

 

Сакович Тетяна Олексіївна

терапевт дільничний

322

-

12:00-17:00

08:00-13:00

12:00-17:00

08:00-13:00

08.00-11.00

 

Гетьманцева Тетяна Михайлівна

сімейний лікар

324

-

12:00-17:00

08:00-16:00

12:00-17:00

08:00-13:00

-

 

Кац Ірина Володимирівна

сімейний лікар

325

-

08:00-16:00

12:00-17:00

08:00-13:00

12:00-17:00

-

 

Воробель Володимира Володмирівна

терапевт дільничний

319

-

13:00-18:00

08:00-13:00

12:00-17:00

08:00-13:00

08:00-11:00

 

Василенко Євгенія Олексіївна

сімейний лікар

312

-

08:00-13:00

-

-

-

-

 

Павелків  Зіновій Іванович

Сімейний лікар

412

-

08:00-12:00

13:00-18:00

08:00-13:00

12:00-17:00

          -

 

Паніна Анастасія Ігорівна

сімейний лікар

415

-

12:00-17:00

12:00-17:00

08:00-16:00

12:00-17:00

-

 

Мороз Людмила Іванівна

терапевт дільничний

409

-

08:00-13:00

12:00-17:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

 

Данилюк Олександра Степанівна

терапевт дільничний

409

-

08:00-13:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-16:00

10:00-13:00

 

Кабанова Наталія Петрівна

терапевт дільничний

408

-

08:00-16:00

12:00-17:00

08:00-13:00

12:00-17:00

-

 

Сарахман Ліля Валеріївна

Сімейний лікар

415

-

-

-

-

-

-

 

Вторинний рівень

 

 

 

 

 

 

 

-

 

Чайковська Ірина Сергіївна

ендокринолог

303

-

 

 

 

 

-

 

Зубріс Надія Василівна

гастроентеролог

306

-

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-14.00

-

 

Павел Галина Вадимівна

інфекціоніст

112

-

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

-

 

Довгополий Олег Миколайович

хірург

308

-

10.00-16.00

08:00-14:00

10.00-16.00

08:00-14:00

08:00-13:00

 

Рибалко В’ячеслав Володимирович

хірург

308

-

08:00-14:00

10.00-16.00

08:00-14:00

10.00-16.00

 

 

Зуєва   Галина Іванівна

травматолог

310

-

  08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08.00-14.00

-

 

Кошель

Ігор Миколайович

уролог

315

-

08.00-14.00

10.00-16.00

10.00-16.00

08:00-14:00

-

 

Новицька Олена Олександрівна

окуліст

326

-

  08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08.00-14.00

-

 

Плохута Лариса Вікторівна

невропатолог

321

-

08.00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08.00-14.00

-

 

Ткаченко Анна Миколаївна

ЛОР

417

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліклініка №3

 

Поліклініка №3

 

з/п

 

 

Відділення ПМД №6-

Поліклініка № 3

 

 

Посада

 

Каб

 

Понеділок

29.06

 

Вівторок

30.06

 

Середа

01.07

 

Четвер

02.07

 

П`ятниця

03.07

 

Субота

04.07.

 

ПІБ

1.

Кифорук

Олена Олександрівна

Завідуюча

поліклініки

№  39

вихідний

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-11.00

2.

Бондаренко

Інна Миколаївна

Сімейний

лікар

2

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

3.

Сімеоніді

Людмила Миколаївна

Сімейний

лікар

8

вихідний

8.00-13.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

10.00-13.00

4.

Парфьонов

Микола Миколайович

Сімейний

лікар

4

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

5.

Кохановська

Людмила Пилипівна

Сімейний

лікар

2

курси

курси

курси

курси

курси

 

6.

Остапенко

Тетяна Петрівна

Сімейний

лікар

6

вихідний

13.00-18.00

8.00-13.00

9.00-14.00

10.00-15.00

8.00-11.00

7.

Лебедєв

Василь Васильович

Сімейний

лікар

6

вихідний

10.00-15.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

 

8.

Шелдагаєв Вадим

Вікторович

Хірург

№  31

вихідний

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

9.

Хазова-Іваницька

Лариса Олександрівна

Невро-патолог

№  35

вихідний

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

10.

Михайленко Людмила Володимирівна

Гінеколог

№  33

вихідний

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

11.

Слушаєв

Володимир   Ілліч

Отоларин-голог

28

вихідний

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

 

 

 

Жіноча консультація

 

 Жіноча консультація

п/п

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

29.06

Вівторок

30.06

Середа

01.07

Четвер

02.07

П`ятниця

03.07

Субота

04.07

 

Жіноча

консультація

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Рябоконь Анастасія Олексіївна

Завідуюча жіночої консультації

10

вихідний

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-13:00

2

Гаран Наталія Вікторівна

лікар

акушер-гінеколог

15

вихідний

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

3

Стрикаленко

Наталія Юхимівна

лікар

акушер-гінеколог по плануванню сім'ї

4

вихідний

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

4

Тищенко

Оксана Володимирівна

лікар

акушер-гінеколог

4

вихідний

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

5

Гайдамака Світлана Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

9

вихідний

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

6

Ващенко

Зінаїда Василівна

лікар

акушер-гінеколог з

діагностики та лікування безпліддя

6

вихідний

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

7

Кучеренко

Ганна Ігорівна

лікар

акушер-гінеколог

1

вихідний

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

8

Муравйова

Наталія Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

1

вихідний

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

9

Галега

Валентина Іванівна

лікар акушер-гінеколог з невиношування вагітності

5

вихідний

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

10

Колотинський

Віктор Михайлович

лікар

акушер-гінеколог

2

вихідний

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

11

Топчий

Алла Миколаївна

лікар

акушер-гінеколог

15

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

12

Мединська

Лариса Михайлівна

лікар

акушер-гінеколог

3

вихідний

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

13

Антіпова

Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

3

вихідний

12:00-16:00

Комишани

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

14

Правдива Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

6

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

15

Веденєєв

Андрій Геннадійович

лікар

акушер-гінеколог

9

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

08:00-12:00

08:00-13:00

 

16

Прилуцька

Оксана Сергіївна

 

лікар

акушер-гінеколог

7

вихідний

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

17

Яцик

Ірина Євгеніївна

лікар

акушер-гінеколог

7

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

18

Шахман Наталія Володимирівна.

лікар

акушер-гінеколог

6

-

_

_

_

_

08:00-13:00

19

Котко Яна Олексіївна

лікар

акушер-гінеколог

7

вихідний

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

20

Рожков Микола

Миколайович

лікар

акушер-гінеколог

2

вихідний

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

 

 

 

   

 

Про лікарню