Дорослі поліклініки

 

 

Поліклініка №1

 

 Поліклініка №1

з/п

 

ПІБ

Посада

каб

Понеділок

02.12.19

 

Вівторок

03.12.19

 

Середа

04.12.19

 

Четвер

05.12.19

 

П`ятниця

06.12.19

Субота

07.12.19

 

                              Відділення ПМД №1

1.

Марченко

Лариса Дмитрівна

Завідуюча відділенням

30

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-15.00

9.00-16.00

8.00-16.00

 

2.

Авгайтіс Сергій

Сергійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

12

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

 

3.

Бондаренко Марина Віталіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

71

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-13.00

4.

Ворко

Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

11

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

5.

Антонюк

Валентина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

відпустка

 

 

12.00-126.00

8.00-12.00

 

6.

Зімін

Юрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

42

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

відрядження

 

 

7.

Нахаба

Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

19

11.30-15.00

каб.49

-

-

11.30-15.00

 

8.

Нетеса Ірина

Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

38

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

9.

Халявка Ірина

Олександрівна

 

 

 

Лікар загальної практики-сімейної медицини

34

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

 Відділення ПМД№2

1

Малишева

Галина Борисівна

Завідуюча відділенням

31

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

8.00-16.00

8.00-13.00

2

Потьомкін

Віктор Володимирович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

38

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

3

Костенко

Лариса Миколаївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

72

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

12.00-16.00

 

4

Спіцин

Олександр Костянтинович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

12.00-16.00

 

5

Білявська Олена Олексіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

37а

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

12.00-16.00

8.00-13.00

6

Іващенко  Анастасія

Олексіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

24

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

12.00-16.00

 

7

Сокрушаєва Галина Іванівна

Лікар-терапевт цехової терап. діл.

23

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

12.00-16.00

 

 

Гаврилюк Вероніка

Василівна

Лікар-терапевт

11

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

12.00-16.00

 

 

Відділення ПМД-№3

1.

Паламарчук Віктор

Володимирович

завідуючий

відділенням

4

8.00-12.00

 

8.00-11.00

Приозерне

8.00-12.00

 

12.00-16.00

8.00-12.00

 

8.00-12.00

2.

 

 

Тайстра

Оксана  Олексіївна

 

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

 

 

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

11.00-15.00

11.00-15.00

8.00-12.00

3.

 

Непомняша Оксана

Володимирівна

 лікар-терапевт

дільнични

4

 

11.00-15.00

 

 

12.00-16.00

11.00-15.00

 

 

8.00-12.00

12.00-16.00

 

4.

Вербицький

Олексій  Петрович

лікар-терапевт

дільничний

2

Планова відпустка з 04.11-07.12.19

-

-

-

-

-

5.

 

Калмиков

Віктор  Парменович

 

лікар-терапевт

дільничний

 

2

 

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

8.00-12.00

 

Хірургічне відділення

 

1.

 

 

Ботвінов Євген

Юрійович

 

Завідуючий хірургічним

відділенням

 

22

 

 

8.00-16.00

 

 

8.00-16.00

 

 

8.00-16.00

 

 

9.00-16.00

 

 

8.00-16.00

 

 

8.00-13.00

 

 

2.

Чумарін Кирило

Олександрович

лікар-хірург

 

21

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

8.00-16.00

 

3.

Савчук Анатолій

Миколайович

Лікар-хірург

21

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-13.00

4.

Пшеничний Юрій

Афанасійович

 

Лікар ортопед-

травматолог

18

відпустка

-

-

-

-

 

5.

Пивовар Дмитро

Віталійович

 

Хірург онкологічного

кабінету

40

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

-

6.

Кошель  Ігор Миколайович

Лікар-уролог

 

26

 

13.00-15.00

п-ка 2

п-ка 2

8.00-10.45

п- ка  2

-

7.

Зуєва Галина

Іванівна

Лікар-травматолог

18

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8900-14.00

8.00-14.00

-

 

Отоларінгологічне відділення-

1.

Матяшова

Наталія Василівна

 

Завідувачка отоларинго-

логічним відділенням

47

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00 – 14.00

9.00 -14.00

8.00 -14.00

-

2.

Ільїна Людмила

Миколаївна

Лікар-отоларинголог

46

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

-

3.

Терпак  Петро

Михайлович

Лікар-отоларинголог

46

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-12.00

12.00-16.00

 

4.

 

Ткаченко  Ганна

Миколаївна

Лікар-отоларинголог

 

46

 

-

-

-

-

-

8.00-12.00

 

 

Неврологічне відділення

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Березняков Олег

Семенович

 

Лікар-невропатолог

44

8.00-11.30

10.00-13.30

9.00-12.30

9.00-12.30

10.00-13.30

 

2

Литвиненко Оленеа

Вікторівна

 

Лікар-невропатолог

40

8.00-13.00

11.00-16.00

8.00-13.00

11.00-16.00

11.00-16.00

8.00-12.00

3

Плахута Лариса

Вікторівна

 

 

Лікар-невропатолог

39

-

-

-

-

-

-

4.

Іваницький Павло

Петрович

Лікар-невропатолог

39

11.00-16.00

8.00-13.00

11.00-16.00

9.00-13.00

8.00-13.00

-

 

Офтальмологічне відділення-

 

1.

Воробйова Наталія Іванівна

Зав.офтамологічного відділення

лікар-офтальмолог

43

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

-

3.

Берьозова Людмила

Петрівна

 

Лікар-офтальмолог

48

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

-

Консультативне відділення

1.

Соколова Алла Петрівна

 

Лікар-інфекціоніст

36

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

2.

Бондаренко

 

Тетяна Михайлівна

Лікар-гастроентеролог

28

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

 

3.

Гузлаєва

Ольга Федорівна

 

Лікар-кардіолог

8

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

4.

Любаєва

Валентина Михайлівна

 

Лікар-кардіолог

8

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

5.

Рудченко

Ірина Андріївна

 

Лікар-ревматолог

28

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

 

6.

Георгієва

Ольга Ярославівна

 

лікар-ендокринолог

41

   8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

7.

Яковенко Людмила

Олександрівна

 

Лікар-пульмонолог

33

8.00-11.00

11.00-14.00

10.00-13.00

11.00-14.00

8.00-11.--

 

9.

Шабельникова

Людмила Миколаївна

 

Лікар-терапевт

27

8.00-15.00

8  8.00-15.00

8.00-15.00

88.00-15.00

   8.00-15.00

 

10.

Зирівна   Тетяна

Завенівна

Лікар-

пуль монолог

 

33

11.00-14.00

8 8.00-11.00

13.00-16.00

9 9.00-11.00

11.00-14.00

 

 

 

Поліклініка №2

 Поліклініка №2

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ каб

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Суб

02.12.2018

03.12.2019

04.12.2019

05.12.2019

06.12.2019

07.12.2019

 

ПМД № 4

 

 

Завідувач

ПМД № 4

319

 

 

 

 

 

 

 

Юрків Світлана Михайлівна

сімейний лікар

318

-

-

-

-

-

-

 

Шмиголь Василь Павлович

терапевт дільничний

313

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

-

 

Ріцик Анатолій Ойратович

терапевт дільничний

313

-

-

-

-

-

-

 

Сакович Тетяна Олексіївна

терапевт дільничний

322

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

09:30-12:00

12:00- 16:00

-

 

Гетьманцева Тетяна Михайлівна

сімейний лікар

324

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

08:00-11:00

 

Чопанова Тетяна Андріївна

терапевт дільничний

325

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

-

 

Воробель Володимира Володмирівна

терапевт дільничний

325

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

10:00- 13:00

 

Василенко Євгенія Олексіївна

сімейний лікар

312

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

09:00-12:00

 

 

 

Павелків  Зіновій Іванович

Завідувач

ПМД № 5

412

08:00-16:00

08:00-13:00

08:00-16:00

09:30-16:00

08:00-16:00

-

 

Паніна Анастасія Ігорівна

сімейний лікар

415

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-11:00

 

Мороз Людмила Іванівна

терапевт дільничний

409

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

09:30-12:00

12:00-16:00

-

 

Данилюк Олександра Степанівна

терапевт дільничний

409

-

-

-

-

-

-

 

Кабанова Наталія Петрівна

терапевт дільничний

408

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

10:00- 13:00

 

Кац Ірина Володимирівна

сімейний лікар

408

-

-

-

09:30-12:00

12:00-16:00

-

 

 

 

Павелків Наталія Василівна

кардіолог

323

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

09:30-14.00

08:00-14.00

-

 

Чайковська Ірина Сергіївна

ендокринолог

303

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

09:30-14.00

08:00-14.00

-

 

Зубріс Надія Василівна

гастроентеролог

306

08:00-11.00

08:00-11.00

08:00-11.00

09:30-11.00

08:00-11.00

-

 

Павел Галина Вадимівна

інфекціоніст

112

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

09:30-14.00

08:00-14.00

-

 

Довгополий Олег Миколайович

хірург

308

10:00-16:00

08:00-14:00

10:00-16:00

09:30-14:00

10:00-16:00

-

 

Рибалко В’ячеслав Володимирович

хірург

308

08:00-14:00

10:00-16:00

08:00-14:00

10:00-16:00

08:00-14:00

08:00-13:00

 

Зуєва   Галина Іванівна

травматолог

310

-

-

-

-

-

-

 

Кошель

Ігор Миколайович

уролог

315

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

09:00-14.00

08:00-14.00

-

 

Новицька Олена Олександрівна

окуліст

326

-

-

-

-

-

-

 

Плохута Лариса Вікторівна

невропатолог

321

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

09:30-14.00

08:00-14.00

-

 

Ткаченко Анна Миколаївна

ЛОР

417

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

09:30-14:00

08:00-14.00

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліклініка №3

 

Поліклініка №3

 

з/п

 

 

Відділення ПМД №6-

Поліклініка № 3

 

 

Посада

 

Каб

 

Понеділок

02.12

 

Вівторок

03.12

 

Середа

04.12

 

Четвер

05.12

 

П`ятниця

06.12

 

Субота

07.12

 

ПІБ

1.

Кифорук

Олена Олександрівна

Завідуюча

поліклініки

№  39

8.00-16.00

8.00-12.00

8.00-16.00

11.00-16.00

8.00-16.00

8.00-11.00

2.

Бондаренко

Інна Миколаївна

Сімейний

лікар

2

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

3.

Сімеоніді

Людмила Миколаївна

Сімейний

лікар

8

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

 

4.

Парфьонов

Микола Миколайович

Сімейний

лікар

4

9.00-13.00

11.00-15.00

8.00-12.00

11.00-15.00

11.00-15.00

 

5.

Кохановська

Людмила Пилипівна

Сімейний

лікар

2

12.00-16.00

9.00-13.00

9.00-13.00

11.00-15.00

8.00-12.00

 

6.

Остапенко

Тетяна Петрівна

Сімейний

лікар

6

8.00-12.00

8.00-12.00

11.00-15.00

12.00-16.00

9.00-13.00

10.00-13.00

7.

Лебедєв

Василь Васильович

Сімейний

лікар

6

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-11.00

8.

Шелдогаєв Вадим

Вікторович

Хірург

№  31

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

9.

Хазова-Іваницька

Лариса Олександрівна

Невро-патолог

№  35

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 

10.

Рожков

Микола Миколайович

Гінеколог

№  33

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

11.

Михайленко Людмила Володимирівна

Гінеколог

№  33

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

12.

Слушаєв

Володимир   Ілліч

Отоларин-голог

28

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

 

Жіноча консультація

 

 Жіноча консультація

п/п

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

02.12

Вівторок

03.12

Середа

04.12

Четвер

05.12

П`ятниця

06.12

Субота

07.12

 

Жіноча

консультація

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Рябоконь Анастасія Олексіївна

Завідуюча жіночої консультації

10

Учбова сесія

Учбова сесія

Учбова сесія

Учбова сесія

Учбова сесія

Учбова сесія

1

Гаран Наталія Вікторівна

лікар

акушер-гінеколог

15

курси

курси

курси

курси

курси

курси

2

Стрикаленко

Наталія Юхимівна

лікар

акушер-гінеколог по плануванню сім'ї

4

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

3

Тищенко

Оксана Володимирівна

лікар

акушер-гінеколог

4

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

4

Гайдамака Світлана Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

9

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

5

Ващенко

Зінаїда Василівна

лікар

акушер-гінеколог з

діагностики та лікування безпліддя

6

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

6

Кучеренко

Ганна Ігорівна

лікар

акушер-гінеколог

1

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

7

Муравйова

Наталія Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

1

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

8

Галега

Валентина Іванівна

лікар акушер-гінеколог з невиношування вагітності

5

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

10

Колотинський

Віктор Михайлович

лікар

акушер-гінеколог

2

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

11

Топчій

Алла Миколаївна

лікар

акушер-гінеколог

15

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

12

Мединська

Лариса Михайлівна

лікар

акушер-гінеколог

3

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

13

Антіпова

Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

3

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

14

Правдива Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

6

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

15

Веденєєв

Андрій Геннадійович

лікар

акушер-гінеколог

9

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

 

16

Прилуцька

Оксана Сергіївна

 

лікар

акушер-гінеколог

7

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

17

Яцик

Ірина Євгеніївна

лікар

акушер-гінеколог

7

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

18

Шахман Наталія Володимирівна.

лікар

акушер-гінеколог

6

_

_

_

_

_

08:00-13:00

19

Котко Яна Олексіївна

лікар

акушер-гінеколог

7

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

 

 

 

   

 

   

 

Про лікарню