Акушерський стаціонар

Акушерський стаціонар складається з 3-х  підрозділів:  відділення патології вагітних, акушерське відділення, відділення новонароджених.


 Хол акушерського відділення.

Відділення патології вагітних розгорнуто на 20 ліжок. Лікарі відділення: завідувач  лікар вищої  категорії  Морозов С.І. та лікар ординатор  другої категорії  Котко Я.О. 


Коридор відділення патології вагітних

У відділення патології вагітних госпіталізують вагітних з екстрагенітальною патологією, ускладненнями вагітності (гестози, загроза переривання вагітності, порушеннями матково-плацентарного кровообігу, з обтяженим акушерським анамнезом). Використовуються сучасні методи підготовки пологових шляхів до пологів.  


Палата відділення патології вагітних

Акушерське відділення  розгорнуто на 30 ліжок. Лікарі відділення: завідувач  лікар вищої  категорії  Ващенко Т.М., лікарі ординатори першої категорії Будовська О.В., Ващенко В.В., Якубова І.Ю., Стародубець О.В. та лікарі ординатори  другої категорії  Сидоренкова В.О., Купріянова О.М., Бакланов С.В.

В роботі пологового відділення впроваджені сучасні перинатальні технології – проведення партнерських пологів, сумісне перебування матері та дитини, участь членів родини у догляді за дитиною в післяпологовому періоді.

У пологовому блоці  є індивідуальні пологові зали 


Пологовий зал

З початком пологової діяльності пацієнтки знаходяться під наглядом висококваліфікованих лікарів акушер-гінекологів та акушерок у пологовому залі усі періоди пологів а також і в післяпологовому періоді. Через дві години після пологів породілля з дитиною переводиться в палату, де вона проводить час до виписки з пологового відділення. У палатах для спільного перебування матері та дитини є всі необхідні умови для адаптації малюка й успішного становлення грудного вигодовування. У відділенні розміщені палати  підвищеного комфорту для сумісного перебування матері, дитини та їх родичів. 


Післяпологова палата акушерського відділення

 Дозволяється відвідування мами і дитини близькими родичами (не більш як 2 одночасно). При виписці з пологового будинку матусі отримують вичерпну інформацію про підтримку грудного вигодовування і догляд за новонародженим.     

Акушерське  відділення має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». В акушерському відділенні кожну суботу в 10 годин ранку проводяться заняття з вагітними для підготовки до пологів та знайомству з акушерським стаціонаром.

Відділення  новонароджених очолює завідуюча лікар вищої категорії Савіч Т.В. 

Цілодобово черговий лікар - неонатолог та медичні сестри відділення забезпечують   кваліфіковану допомогу малюкам при народженні, ранній контакт малюка з мамою, раннє прикладання до грудей, постійне спільне перебування дитини з мамою до моменту виписки, інформує про переваги грудного вигодовування, гігієнічному догляду за новонародженим, веде динамічне спостереження за станом малюка, забезпечує в повному обсязі обстеження і лікування при порушенні стану новонародженого в період адаптації, консультації необхідних фахівців.

Материнський догляд і турбота іноді важливіші найдорожчих ліків.

Професіоналізм, увага, доброта та турбота – візитна картка нашого відділення.


Палата інтенсивної терапії новонароджених дітей

З питаннями з приводу пологів та післяпологового періоду звертатись по телефону: 

22-48-09.

 

Про лікарню