Травматологічне відділення

Відділення надає цілодобову екстрену і планову медичну допомогу хворим з ізольованими і множинними ушкодженнями та захворюваннями опорно-рухового апарату.

У відділенні виконується більше 1000 операцій на рік. Впроваджені і успішно застосовуються сучасні оперативні методи лікування, включаючи малоінвазивні технології.

Оперативні втручання виконуються з накладенням апаратів зовнішньої фіксації, остеосинтезу (з'єднання кісток), сучасними металевими конструкціями (блокуючими LCP-пластинами з кутовою стабільністю, інтрамедулярними блокуючими стрижнями) на всіх сегментах.

Лікарі відділення проводять складні втручання з відновлення довжини кінцівки при дефектах кістки внаслідок травм, операції при плоско-вальгусній деформації стопи, планові та ургентні операції при свіжих та застарілих пошкодженнях сухожиль, артродез суглобів при стійких наслідках травм і захворюваннях, коригуючі остеотомії на верхніх та нижніх кінцівках.

С дуга придбана для інтраопераційного контролю. Дає можливість зменшити тривалість операцій, та збільшити обсяг оперативних втручань.

Консервативне лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань великих суглобів (остеохондроз, деформуючий артроз) і наслідків травм проводиться із застосуванням внутрішньосуглобового введення лікарських засобів під контролем УЗД.

При контрактурах або тугорухливості великих суглобів (плечового, ліктьового, променево, колінного, голеностопу) практикується пролонгована блокада за допомогою катетеризації нервових сплетінь.

Під час виконання втручань використовуються сучасні види знеболювання: регіонарна анестезія (без відключення свідомості), інгаляційна анестезія севофлураном.

Операційна оснащена сучасним операційним ортопедичним столом, інструментарієм, для стерилізації інструментів використовується озоновий стерилізатор.

Лікарі відділення здійснюють ведення хворого до повного одужання і відновлення фізичної працездатності.

 

Для зручності пацієнтів у відділенні створені комфортні умови перебування, в тому числі є палати підвищеного комфорту з індивідуальними санітарними кімнатами.

 

Лікарі відділення:

 

КОКШАРОВ Андрій Григорович
завідувач відділенням, лікар ортопед-травматолог вищої категорії.

 

КУРДІН Вадим Олександрович, 
лікар ортопед-травматолог першої категорії.

Ебазеров Хайредін Османович

лікар ортопед-травматолог 

 

 

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Євген Леонідович, 
лікар ортопед-травматолог першої категорії.

 

Старша медична сестра 
УМАРОВА Лариса Валеріївна.

 

Телефон відділення: +38 (099) 445-31-12

 

   

   

 

Про лікарню

Стаціонарна служба