Дитяче відділення

Дитяче відділення клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних надає медичну допомогу дітям у віці до18 років.

 

 

Госпіталізація хворих відбувається за направленнями лікарів первинної ланки, лікарів швидкої допомоги, а також в разі самостійного звернення.

 

У відділенні надається цілодобово невідкладна допомога хворим з захворюваннями верхніх і нижніх дихальних шляхів, нефро- і гастропатологією, алергічною патологією, деяких захворювань періода новонародження.

 

Для діагностики різних патологічних станів використовуються, наряду з загальними клінічними та біохімічними обстеженнями, різні інструментальні та апаратні дослідження: рентгенівське, ультразвукове, ФГДС, НСГ, ЕЕГ, ЕКГ доплер. У разі необхідності залучаються спеціалісти ОДКЛ.

 

Лікування здійснюється згідно затвердженим протоколам МОЗ України.

 

У відділенні проводиться політика по підтримці грудного вигодовування. У 2019 році був підтверджен статус «Лікарня доброзичлива до дитини».

 

Розташоване відділення у окремій двоповерховій будівлі на території лікарні. Розраховане на 40 ліжок. Всі палати двомісні, також є палати підвищеної комфортності. Для матерів, які перебувають у відділенні разом з дитиною, забезпечені умови для зберігання та розігріву їжі.

 

Наша мета – щоб кожна дитина отримала своєчасно медичну допомогу, і кожна дитина, яка потребує цієї допомоги, була обстежена та вилікувана згідно сучасних стандартів.

 

Лікарі:

Богатчук Людмила Іллівна, 
завідуюча відділенням, лікар-педіатр вищої категорії.

 

Іванціва Юлія Федорівна
лікар-педіатр, вища категорія.

Каптур Людмила Іванівна, 
лікар-педіатр, перша категорія.

 

Контактні телефони:

+38 (096) 217-47-46

Про лікарню

Стаціонарна служба