Останні новини

Безкоштовні дозвіллєві заходи у Безпечному просторі для жінок і дівчат у Херсоні

 

Шановні колеги!

 
Запрошуємо жінок та дівчат на безкоштовні дозвіллєві заняття офлайн у приміщенні Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні:
 
Детальніше ...

Інсульт – це важке захворювання

Інсульт – це важке захворювання, яке виникає, коли кровоносна судина, що переносить життєво необхідні кисень та поживні речовини до головного мозку, закупорюється тромбом або розривається. Через це клітини певної частини мозку гинуть https://www.stroke.org/en/about-stroke, і це призводить до смерті людини або інвалідизації.

Детальніше ...

Презентовано Рамку цифрової компетентності працівника охорони здоров’я

Рамка цифрової компетентності працівника охорони здоров’я – це важливий інструмент для впровадження освітніх ініціатив і формування державної політики, спрямованої на підвищення рівня цифрової грамотності, практичного використання засобів і сервісів цифрових технологій фахівців медичної сфери різних напрямів та категорій.

 

Детальніше ...

Національний портал з імунізації

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі Портал), створений ГС « Коаліція за вакцинацію» в рамках проекту USAID « Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ  « Центр громадського здоров’я МОЗ України . Портал має на меті покращити інформування населення, популяризувати щеплення серед дітей та дорослих і стати національним джерелом інформації про імунізацію для медичних працівників за прикладом подібних ресурсів у США, Канаді, Австралії та країнах Європи.

 На Порталі представлена інформація про інфекційні хвороби, календар щеплень, рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення. Надаються роз’яснення щодо нормативно правової бази у сфері імунізації. Також на Порталі консультують експерти з різних регіонів України та постійно оновлюється перелік пунктів щеплень.

 

Детальніше ...

Інформаційно-просвітницька кампанія «Стань на варті свого серця»

З 09 жовтня 2023 року

в Україні почалась інформаційно - просвітницька кампанія «Стань на варті свого серця», яка триватиме до 23 листопада 2023 року
.
.контент план

Детальніше ...

У ЛІКАРНІ ТРОПІНИХ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2022 РОКУ

В структурних підрозділах лікарні ім. А. і О. Тропіних підсумували результати роботи за 6 місяців поточного року.  

 

Протягом I півріччя робота лікарні ускладнювалася воєнним станом. Проте з початку бойових дій заклад працював стабільно, надаючи медичну допомогу мешканцям міста Херсона та області у штатному режимі, та вийшов на більшість позитивних результатів.

 

Детальніше ...

ВІТАЄМО СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ Рекомендовані

Сьогодні ледве не кожна публікація починається зі слова «війна». Так, вона змінила життя кожного з нас, зробивши другорядним все, що не стосується життя, здоров'я, допомоги, тиші і добра. А серед головного, серед надважливого виявилася потреба відчувати, що ми разом, потреба у зв'язку, в тому числі у зв’язку з лікарем, в отриманні вчасної допомоги від медиків, відчутті підтримки від того, на кого сподіваєшся. І от сімейні лікарі, справді, викликають відчуття того захисту, якого зараз пекуче не вистачає. Принаймні присутність лікаря, слово лікаря, його впевненість, навіть його погляд – це завжди величезна підтримка, і це спасіння – у моменти, коли ми найбільш уразливі, коли наш світ крихкий. Сімейні лікарі під час воєнного стану – то також наші захисники, яким ми віримо і за яких тримаємося. Нам є за що сказати вам, дорогі наші, величезне ДЯКУЮ! Тим паче сьогодні, у день, коли весь світ відзначає ваше професійне свято.

Детальніше ...

ЗВІСТКА ПРО ЖИТТЯ… Рекомендовані

Акушерське відділення лікарні Тропіних історично наповнене особливим змістом – народженням життя, енергетикою світла, відчуттям щастя, яке дуже важливе у медицині. Відділення існує з дня відкриття лікарні та працює у цьому приміщенні вже 108 років.

Детальніше ...

РОЗДУМИ ЛІКАРІВ, ЩО ВПЕРШЕ ТА ПЕРШИМИ ЗІТКНУЛИСЯ З ВІЙНОЮ Рекомендовані

Відкриття такої рубрики продиктовує саме життя, непередбачуване до відчаю, життя, за яке наші лікарі зараз повинні боротися ще відчайдушніше та сміливіше, бо війна – це завжди «ручна» трагедія, це біль, страждання і втрати, яких не мало бути… 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню

Стаціонарна служба