Останні новини

НЕБЕЗПЕЧНІ ПОЄДНАННЯ: лікар-реаніматолог лікарні Тропіних прокоментував перебіг COVID-19 на тлі цукрового діабету, ожиріння та інших супутніх захворювань. Рекомендовані

В умовах пандемії коронавірусної інфекції важка форма COVID-19 серед пацієнтів з порушеннями обміну речовин зустрічається як мінімум у два рази частіше, ніж у людей без таких захворювань. Про це розповів медичний директор лікарні ім. А. і О. Тропіних, лікар-анестезіолог Андрій ФРУЛЬ. Він пояснив, як протікає коронавірус на тлі ендокринних хвороб, в тому числі ожиріння та цукрового діабету. Лікар також дав деякі рекомендації людям з хронічними захворюваннями, що мають високий ризик ускладнень.

 

Детальніше ...

ЛІКАРНЯ ТРОПІНИХ ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ Рекомендовані

28 листопада, в День пам'яті жертв голодоморів1932-1933, а також 1921-1922 і 1946-1947 років клінічна лікарня Тропіних приєдналася до вшанування пам'яті загиблих.

Детальніше ...

ПРИ ЛЕГКОМУ ПЕРЕБІГУ COVID-19 не потрібно йти до стаціонару, робити КТ, рентген або терміново проходити тестування... Рекомендовані

В останні дні спостерігається потік пацієнтів, які самостійно звертаються до стаціонару лікарні Тропіних без направлення лікаря, підозрюючи у себе коронавірусну хворобу. Часто при невиражених симптомах та задовільному стані такі пацієнти наполягають на невідкладному огляді лікаря, госпіталізації, проведенні комп'ютерної томографії. Також багато звернень з приводу проведення ПЛР-тесту при перших респіраторних симптомах.

Детальніше ...

ЗАВЖДИ КРАЩЕ ПРОЯСНИТИ СИТУАЦІЮ… Рекомендовані

В поліклініці №1 клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних з початку року застосовується метод дерматоскопії – оптичної діагностики новоутворень шкіри за допомогою багаторазового збільшення та заломлення світла. Це неінвазивний метод дослідження, який допомагає виявити злоякісні зміни шкірних покривів на ранніх стадіях. Дерматоскопія є основним методом профілактики та діагностики меланоми злоякісного новоутворення шкіри.

Детальніше ...

ПРО ЗМІНИ В РОБОТІ ЛІКАРНІ В ПЕРІОД COVID-19 Рекомендовані

З огляду на те, що клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних з кінця серпня приймає всіх пацієнтів міста з підозрою на коронавірусну інфекцію, а з 9 жовтня, відповідно до Наказу Департаменту здоров'я від 8.10.2020 р. № 894-н, хворих з підтвердженим COVID-19, в роботу закладу внесені деякі зміни.

Детальніше ...

ЛІКАРНЯ ПРАЦЮЄ В РЕЖИМІ ПІДВИЩЕНОГО НАВАНТАЖЕННЯ Рекомендовані

 

З 21 серпня (згідно Наказу Департаменту здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації №739-н від 19.08.2020 р.) клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних, яка визначена лікарнею першої хвилі у боротьбі з коронавірусною інфекцією, приймає всіх хворих міста з підозрою на COVID-19.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню