Приймальне відділення

Приймальне відділення є структурним підрозділом КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних», де здійснюється прийом, обстеження, надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам, які надходять як в плановому, так і в екстреному порядку.

 

 

Основні напрямки діяльності відділення

- Кваліфіковане та своєчасне здійснення прийому та реєстрації хворих, які надходять на лікування, та обґрунтоване вирішення питань їх госпіталізації.

- Надання хворим безпосередньо в приймальному відділенні необхідної медичної допомоги, в т.ч. екстреної в разі невідкладних станів.

- Проведення всіх доступних лікувально-діагностичних досліджень та залучення з консультативною метою лікарів-фахівців відповідного профілю.

- Надання планової та ургентної ендоскопічної допомоги пацієнтам лікарні, проведення діагностичних та лікувальних ендоскопічних досліджень та надання за їх результатами висновків. Фіброгастродуоденоскопія, колоноскопія проводиться сучасним ендоскопічним обладнанням фірми «Olimpus» лікарем ендоскопістом першої кваліфікаційної категорії Якубовим Є. М.

- Надання довідкової інформації родичам госпіталізованих про місце перебування хворих, порядок їх відвідування тощо.

 

Колектив приймального відділення  – це лікарі та медичні сестри першої і вищої кваліфікаційної категорії з великим досвідом роботи.

Лікарі відділення

 

Талаєва Валентина Леонідовна, 
лікар-терапевт першої категорії.

 

Старша медична сестра

Тоткало Ірина Василівна.

 

Тел. відділення: (0552) 22-96-48.

Про лікарню