Гінекологічне відділення

Гінекологічне відділення розраховане на 30 ліжок та надає повний спектр  планової та екстреної лікувально-діагностичної допомоги; володіє високопрофесійною базою, що дозволяє охопити широкий спектр жіночої статевої сфери: гормональні, інфекційні та запальні захворювання, ускладнення першої половини вагітності. При лікуванні хірургічних гінекологічних захворювань застосовуються як традиційні, так і малоінвазивні втручання. Пріоритетним напрямком у роботі відділення є хірургічне лікування різних форм безпліддя і проведення органозберігаючих операцій на матці, яєчниках і маткових трубах лапароскопічним методом.

 

  

Сучасна діагностична база і штат співробітників лікарні за всіма медичними спеціальностями дозволяють фахівцям відділення швидко і кваліфіковано обстежити хворих. З цією мтою використовується:

- Лабораторна діагностика;

- Ультразвукове дослідження;

- Діагностичне вишкрібання матки ( під в/в знеболенням);

- Метросальпінграфія та інші методи дослідження.

Персонал відділення, який має великий досвід клінічної роботи, надає лікувальну допомогу пацієнткам при таких захворюваннях:

- Безпліддя;

- Доброякісні пухлини матки;

- Кісти і захворювання яєчників;

- Позаматкова вагітність;

- Ендометріоз;

- Опущення матки і стінок піхви;

- Маткова кровотеча;

- Порушення менструальної функції;

- Клімактеричний синдром;

- Захворювання шийки матки і багато іншого.

Лікарі відділення, акушери – гінекологи вищої категорії, здійснюють підбір замісної гормонотерапії, введення та видалення внутрішньоматкової спіралі (ВМС), медичні аборти під в/в знеболенням, хірургічну стерилізацію.

      Відділення гінекології відрізняється високим стандартом лікування,  теплим ставлення до жінки, затишком та комфортом перебування.

 

Завідуючий гінекологічним відділенням  лікар акушер-гінеколог вищої категорії Плохотнюк Павло Олександрович.

Телефон 49-42-28

 

Про лікарню